PABLLOGRAPHY

  • pabllo
  • photography
  • theaterPHOTO
  • concertPHOTO
  • art

__ Pabllography __

  1. Radio & Juliet (Slovensko narodno gledališče Maribor / Slovenija) 2012.god.
  2. Opera Ultima (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2013.god.
  3. Obala strasti (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2013.god.
  4. Čarobnjak iz Oza (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2013.god.
  5. West Side Story (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2013.god.
  6. Pacovi (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2013.god.
  7. Babet laže (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2014.god.
  8. San koji je trajao 23 leta (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2014.god.
  9. Ban Bank (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2014. god.
  10. Aresnik i stare cipke (Beograd) 2014.god.
  11. Neoplanta (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2014.god.
  12. Novosadski kabare (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2014.god
  13. Neka se jave najbolji (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2014.god.
  14. Ričard III zabranjen (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2014.god.
  15. Buđenje proleća (Újvidéki Színház/Novosadsko poz) 2015.god.
  16. Prokleta avlija (Narodno pozorište, Beograd) 2015.god.
  17. Manipulacije (Via Negativa – Maribor/Slovenija) 2015.god.
  18. Violinista na krovu (SNP) 2015.god.
  19. Pijani proces (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2015. god.
  20. Recirquel (Mađarska) god.
  21. Piaf Marche (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2015. god.
  22. Elektra (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2015.god.
  23. Gupi (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2015.god.
  24. Karneval(Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2015.god.
  25. Kneginja čardaša (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2015.god. 
  26. Koštana (SNP)  2016.god.
  27. Koštana (Narodno pozorište, Subotica) 2016.god.
  28. Kovači (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2016.god.
  29. Mali princ (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2016.god.
  30. Off (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2016.god.
  31. Preobražaj (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2016.god.
  32. METAMORPHOSIS Flamencoraneo Company (Španija/ Francuska/ Srbija/ Slovenija)god.
  33. Laka mala (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2016.god.
  34. Fama o biciklistima (Újvidéki Színház/Nov.pozorište) 2016.god.
  35. Kučka (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2017.god.
  36. Jesenjin (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2017.god.
  37. Mala mađarska pornografija(Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2017.god.
  38. Amadeus (Narodno pozorište, Subotica) 2017.god.
  39. 16 Dramsko takmičnje mađarskih vojvođanskih pisaca god.
  40. Ballet Hispanico (USA) god.
  41. Na Drini ćuprija (SNP)god.
  42. Sterijino Pozorje 2017.god.
  43. Crni (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2017. god.
  44. O PRIHVATANJU NESAVRŠENOSTI (Posvećenje Stravinskog) Solo koreodrama Autor i izvođač projekta: Miloš SOFRENOVIĆ 2017.god.
  45. Grobnica za Borisa Davidoviča 
    (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2017.god.
  46. CARMEN / balet (Slovak Dance Teatre) 2017.god.
  47. ŽIZELA-balet, (SNP) 2017.god.
  48. GALEB (NP iz Targu Mureša / Rumunija) 2017.god.
  49. OTELO (NU Turski teatar iz Skoplja / Rumunija) god.
  50. MANKURT, VEČITI ROB (“Maksim Gorski” / Astana, Kazahstan) 2017.god. 
  51. ANIKA I NJENA VREMENA (koprodukcija SNP i BEO ART) 2017.god. 
  52. VOJVOĐANSKA RAPSODIJA (SNP) 2017.god.
  53. Dramsko takmičnje mađarskih vojvođanskih pisaca 2018.god.
  54. EDVARD II(Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2018.god.
  55. Til Ojlenšpigel (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2018.god.
  56. FEN MO, klasični kineski ples – Plesna akademija Peking
    (SNP) 2018.god. 
  57. Don Quijote – Second Hand(Újvidéki Színház/Novosadsko Pozorište) 2018.god.
  58. Pop Ćira i Pop Spira (komična opera) (SNP) 2018.god.
  59. Hasanaginica(Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2018.god.
  60. Pinokio (balet) (SNP) 2018.god. 
  61. Mikve(Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2018.god.   
  62. Sterijino pozorje (SNP) 2018.god.
  63. Krvave svadbe (Grad Teatar Budva / SNP) 2018.god.
  64. Zatvorenik i šestoprsti(Pozorište mladih, Novi Sad) 2018.god.
  65. Hepi End (projekat Egzodus) (SNP) 2018.god.
  66. Pepeljuga – opera (SNP) 2018.god.
  67. Dopler- (SNP i Centar za razvoj vizuelne kulture, NS) god.
  68. Tom Sawyer kalandjai – (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2018.god.
  69. Ventilator – (Gledališče koper i Újvidéki Színház/Nov. poz.) god.
  70. Avala ekspres 20 – (Srpsko pozorište u Mađarskoj/Budimpešta) 2018.god.
  71. Lepi dani u Aranhuezu – (Slovensko stalno gledališče / Trst) 2018.god.
  72. Poslenji let – (TMG Šaula Tiktinera / Tel Aviv) 2018.god.
  73. Prosci – (Buinski državni dramski teatar / Rusija ) 2018.god.
  74. Marina i Olaj – (Bukurešt) 2018.god.
  75. Marlen Ditrih – (Monodrama Ksenije Prohaska / Split) 2018.god.
  76. Nađimo jedni druge …. – (Hangardz pozorište / Istanbul) god.
  77. Alisa – (Pozorište „Tamaši Aron“ i sZempöl Orchestra / Rumunija) 2018.god.
  78. Zoltan ponovo sahranjen – (Narodno pozorište Ilješ Đula) 2018.god.
  79. Na vukovom tragu – (Pozorište mladih / Novi Sad) 2018.god.
  80. Svetozar (SNP) god.
  81. Sanjari ‒ fantazmagorija jedne revolucije
    (Újvidéki Színház/Nov. pozorište) 2018.god.
  82. Antigona 1918(SNP) 2019.god.
  83. Dramsko takmičnje mađarskih vojvođanskih pisaca 2019.god.
  84. Najusamljeniji kit na svetu (SNP) 2019.god.
  85. Parada(Pozorište mladih / Novi Sad) 2019.god.
  86. Smrt fašizmu (Reflektor teatar, Beograd) 2019.god.
  87. Acis i Galatea (New Trinity Baroque, Beograd) 2019.god.
  88. Građanin plemić(Pozorište mladih, Novi Sad)  god.
  89. Anđeo je sleteo u Vavilon 
    (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2019.god.
  90. Strijino pozorje (SNP) 2019.god.
  91. Rigoleto (SNP) 2019.god.
  92. Grk Zorba (SNP)  2019.god.
  93. Opearia – medjunarodni festival opera(SNP) 2019.god.
  94. Katar(SNP) 2019.god.
  95. Smederevo 1941.(SNP) 2019.god.
  96. Pandorina kutija – multicultural city Berlin (Nemačka) 2019.god.
  97. Kompenzacija – multicultural city Berlin (Nemačka) 2019.god.
  98. Pogledajme – Arterarij zagreb (Hrvatska) 2019.god.
  99. Mahmud – Mestno gl.Ptuj i Mini t. Ljubljana (Slovenija) 2019.god.
  100. Pijanci – NP Targu Mureš, kompanija „Tompa Mikloš“ (Rumunija) 2019.god.
  101. Bones opera – Poz. grupa kotal, Tabriz (Iran) 2019.god.
  102. ANNA(Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2019.god.
  103. Mala crna riba – Pozorišna grupa Kotal, Tabriz (Iran) 2019.god.
  104. Predeo sa argonautima – Frajs teatar Bozen/Bolcano (Italija) 2019.god.
  105. Europa Ballett “Wolfgang Amadé” – Beč (Austrija) / SNPgod.
  106. Kapetan Prljavi Fred(Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2019.god.
  107. Dramsko takmičnje mađarskih vojvođanskih pisaca 2020.god.
  108. Jovanča na putu oko sveta (SNP) 2020.god.
  109. Novosadski omnibus (SNP) 2020. god.
  110. Ohridska legenda / b (SNP) 2020.god.
  111. Seljačka opera (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 2020.

(List of works / spisak fotografisanih pozorišnih ostvarenja)